Sanktuarium Maryjne na Pólku pod Bralinem

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Anny w Bralinie

18.09.2019, imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława
   
     

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 8.IX. do 15.IX.2019 r.

 

NIEDZIELA  XXIV –ta  w Ciągu Roku-  15.09.2019 r.   

 7.30 – za + Zofię, Aleksandra Dwernickich; Franciszka Krajewskiego

9.00 – MNICHOWICE – za + Mirosławę Kucharską i Wandę, Alojzego Karankowskich – od dzieci

10.00  – 1 -  za + zm. z r. Wolnych, Nowaków i poległych w obronie ojczyzny ; - 2 – za + w intencji 34 –ga dzieci, które zginęły w lagrze Falingbostel i ich rodziców

11,15  – 1 -  za + Gertrudę, Pawła Kozica; Marię Zeil; Jerzego Hanisz i zm. z tych rodzin; - 2 – za + Edmunda Kuropkę – od Reginy Rams z synem

15.00 – SANKTUARIUM – 1 – Zbiorowa w int. próśb i podziękowań z odpustu; - 2 – W 50 r. ślubu Janiny i Mariana

18.00 – za + Mirosławę Walczak; zm. z r.: Walczaków, Rossów i Heisingów

 

PONIEDZIAŁEK – Św. Korneliusza PpM i Cypriana BpM

  7.30 – za + Franciszka Węgrzynowicza – od Gabrysi i Heńka z rodz.

18.00 – za + Ryszarda Dirbacha – od rodz. Klofta

 

 WTOREK

   7.30 – za + Mirosława Mrówkę – od szwagra Łukasza z rodz.

18.00 – za + Matyldę Wilk – od rodz.: Biernat i Tarchała

 

ŚRODA – Św. Stanisława Kostki, patrona Polski

  7.30 – za + Joannę Święs – od r. Kula i Tadeusza Mirowskiego

18.00 1 - za + Kazimierę Graetz – od koleżanki Janiny z Wrocławia; - 2 – za + Tadeusza Kłodnickiego – od r.: Kunz, Kowalewski, Hanusewicz, Bielak i Władkowski

 NOWENNA DO  MB  PÓLKOWSKIEJ

 

CZWARTEK

7.30 – za + Józefa Zielińskiego – od chrześniaka Andrzeja z rodz.

16.30 – MNICHOWICE – za + Marię Puchała – od siostry Helci

18.00 – 1 - za + Zbigniewa Łatkę – od Radnych Gminy Bralin; - 2 – Z okazji urodzin: Marii i Stanisława dziękczynna z prośbą o łaski, zdrowie dla Jubilatów i rodziny

 

PIĄTEK – Św. Kim Taeonga, Pawła i Towarzyszy M.

7.30 – za + Józefa Albert – od r. Głowinkowskich

18.00 – 1 - za + Jerzego Górnego – od Beaty Tomaszewskiej z r, z Sycowa; r.: Wencel i Pawlak z Marcinek; r. Chmielarz z Działoszy; - 2 – za + Zenona Kasprzaka – od siostry Elżbiety z mężem i rodz.

 

SOBOTA – Św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

7.30 – za + Walentego Rzeźniczaka – od r. Śmiejkowskich z Ostrowa Wlkp.

18.00 – 1 - za + Mirosława, Zofię i Stanisława Zagrodnik; Alicję, Alojzego, Sławomira Stasiuk;        - 2 – W 18 r. urodzin Szymona o zdrowie bł. boże i wszelkie łaski dla Jubilata i rodz.

 

 NIEDZIELA  XXV –ta  w Ciągu Roku-  22.09.2019 r.   

 7.30 – za + Stefana Brodę i zm. z rodz.: Brodów, Kunów i Szkudlarków

9.00 – MNICHOWICE – za + Helenę, Antoniego Pawłowskich; Teresę, Józefa Wielgosz; Genowefę Poprawa; Adama Biedę i dusze w czyśćcu cierpiące

10.00  za + Stanisława Wierdaka w 2 r. śm.; rodziców, rodzeństwo; Piotra Misiek, wnuka Łukasza i dusze w czyśćcu cierpiące

11,15  – 1 -  za + Jana, Mariannę, Stefana Nowak i zm. z rodz. ; - 2 – za + Czesławę Pawłowską – od brata Zenona z córkami i rodz.

15.00 – SANKTUARIUM – 1 – Zbiorowa za zmarłych i z wymienianek zamawianych podczas  odpustu; - 2 – za + Barbarę w 9 r. śm. i Stanisława Garczarek

18.00 – za + Helenę Królik w 15 r. śm.; Edwarda w 7 r. śm.; Katarzynę w 5 r. śm.; rodziców: Zofię, Stanisława Królik; teściów: Stanisławę, Jana Cichosz; Janinę, Zygmunta Nowaków; Teresę, Stanisława Gawrońskich

 

 

 

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. OK