Sanktuarium Maryjne na Pólku pod Bralinem

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Anny w Bralinie

21.03.2019, imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
   
     

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 17.III do 24.III.2019 r.

 

NIEDZIELA – II-ga WIELKIEGO POSTU – 17.03. 2019 r.

  7.30 – za + Jana Kałka ; żonę Gertrudę; Rozalię, Władysława Kubasik i zm. krewnych

  9.00 MNICHOWICE – za + Wincentego, Wiktorię, Pawła, Jadwigę Mosz; rodziców: Klarę i Bernarda; ojca Benona Hojeńskiego

10.00 – 1 -  za + Janusza Boryczkę z ok. 56 r. urodz.; rodziców: Irenę, Józefa; brata Aleksandra; Romana Lebek; Jolantę Gajewską; zm. z r.: Boryczka i Lebek; - 2 – za + Łucję Galuba w 30 dzień po śm. – od córki Liliany

11.15 – 1 - za + Pelagię, Franciszka Fąków; zm. z rodz.; Małgorzatę Siwek; - 2 – za + Ignacego Stasika – od syna Stanisława z rodz.

15.00 – SANKTUARIUM – 1 – za + Zbigniewa, Józefa, Emilię Brzezińskich; Franciszka, Zofię, Adelajdę, Barbarę Kociołków i zm. z rodz.; - 2 – za + Zbigniewa Łatkę – od Wójta i pracowników Urzędu Gminy Bralin

18.00za + Walentego Rzeźniczaka w 1 r. śm.

 

PONIEDZIAŁK

  7.30 za + Franciszka Węgrzynowicza – od Wioli i Jarka z dziećmi

18.00 za + Józefa, Halama; Józefa Kuropkę; zm. rodziców i rodzeństwo

 

WTOREK – Św. Józefa Oblubieńca NMP

7.30 za + Kazimierę Urbańską i Jerzego Lisowskiego – od rodz. Kuropka

10.00 – za + Leopolda Wiorek – od chrześnicy Krystyny

16.30 – MNICHOWICE – za + Walerię Krzywania; zm. z rodz: Szlak i Krzywania – od r. Kulik

18.00 – za + Józefa Libnera; zm. z r.: Libnerów, Pawlików; Marię, Bogdana Gudra; Krzysztofa, Stanisława Horosiewicz; Bolesława, Stefanię Kozłowskich; Mariannę, Szczepana Pastusiak

 

ŚRODA

  7.30 za + Anielę Sakowską – od Krzysztofa i Heleny Moś z rodz.                                                                  

18.00 – 1 -  za + Józefa Krzak z racji im.; - 2 – za + Piotra Kunz – od Ani i Grzegorza Feiga; Pawła i Justyny z dziećmi; rodz.: Sopart, Cieluch i Michalskich          NOWENNA  

 

CZWARTEK

  7.30 – za + Mieczysława Paradowskiego – od Grażyny Pietrzak z rodz.

16.30 – MNICHOWICE – za + Zuzannę Puchała – od r. Dylewskich

18.00 – za + Marię Kraska i Elżbietę Wiorek

 

PIĄTEK

  7.30 – za + Krzysztofa Trzeciaka jego rodziców i brata Stanisława

16.30 – DROGA KRZYŻOWA dla dzieci

18.00 -  Droga Krzyżowa; - za + Helenę w 2 r. śm.; Andrzeja Barczok; Adelajdę, Joachima Grossek; zm. z rodz. Grossek i Pieprz

 

SOBOTA

  7.30 – za + Czesława Oziembłowskiego w 16 r. śm. i jego rodziców

18.00 – 1 - za + Szczepana, Helenę Kosik; zm. rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu;          - 2 – za + Eugeniusza Graetz w 4. R. śm.

 

NIEDZIELA – III-cia WIELKIEGO POSTU – 24.03. 2019 r.

  7.30 – za + Jana, Magdalenę Szymańskich ich rodziców i rodzeństwo

  9.00 MNICHOWICE – za + Józefa Krzak w r. śm.;żonę Monikę, rodziców i rodzeństwo z obu str; Leokadię, Józefa Gazda

10.00 – za + Wacława Slipiko w 1 r. śm. i zm. z rodz.

11.15 – 1 - za + Małgorzatę Droszcz w 5 r. śm.; - 2 – za + Michała Kmiecińskiego w 7 r. śm. – od żony

15.00 – SANKTUARIUM – 1 – za + Ludwika Głowinkowskiego w 21 r. śm.; zm. braci i krewnych z rodz.; - 2 – za + Leokadię Wiśną w 2 r. śm.

18.00za + Helenę, Leona, Kazimierza Mamys; Mariana, Józefa Dembnych

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. OK